Inside54

Inside 54

Jongerencentrum Inside 54 in Broekpolder maakt deel uit van het jongerenwerk in Heemskerk en Beverwijk. Sinds 6 april 2010 is het jongerencentrum geopend voor jongeren van 11 t/m 18 jaar.

 

Jongerenwerkers Marcha Janson, William Jordens,  Michel Zwaga, Amber Veldhoen en Judith Hijdendaal zijn werkzaam binnen dit gezellige jongerencentrum. Het motto van het jongerencentrum is: “Voor ieder wat chills”, omdat er voor iedereen iets te doen valt.

 

We hebben zithoek waar je onderuit kan zakken bij een filmpje of televisieprogramma. Er zijn ook pc’s met internet, spelcomputers zoals de Wii en Playstation 3 voor het nodige vermaak. Ook kun je darten, poolbiljart spelen en is er een voetbaltafel aanwezig. Inside54 heeft ook een extra ruimte waar je lekker kunt tafeltennissen en waar regelmatig andere activiteiten worden georganiseerd. Er staat altijd gezellige muziek aan en aan de bar ben je altijd welkom voor een praatje.

 

Bij de organisatie van activiteiten worden jongeren zoveel mogelijk betrokken. Jullie krijgen de mogelijkheid zelf activiteiten te organiseren met ondersteuning van de jongerenwerkers. Lijkt dat je wat? Geef het aan ons door via: marcha.janson@welschap.nl,  william.jordens@welzijnswb.nl, Judith.Hijdendaal@welzijnswb.nl, amber.veldhoen@welschap.nl of michel.zwaga@welschap.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jongerencentrum Inside54 is wekelijks geopend
Maandag-, woensdag- en donderdagavond van 19.00 tot 21.30 uur. De avondinloop is voor jongeren van 15 jaat  tot en met 18 jaar.
Dinsdag-, woensdag en vrijdagmiddag van 15.00 tot 17.30 uur. De middaginloop is op donderdagmiddag van 8 jaar tot en met 18 jaar en op de dinsdag- en woensdagmiddag van 9 jaar tot en met 14 jaar

 

Op dinsdagmiddag van 15.00 tot 17.30 uur worden er voor de kinderen in de leeftijd van 4 t/m 12 jaar in de grote ruimte van Inside 54 kinderactiviteiten georganiseerd. De kosten hiervoor zijn 1,50 per keer. Voor meer info kun je mailen met Tineke Hopman via hopman@welzijnswb.nl

 

 

Jongerencentrum Inside54 is te vinden op Schutterskwartier 54 in Heemskerk. Telefonisch te bereiken via telefoonnummer: 0251-300300.